ул. Маломясницкая, 9/11, 2 этаж

Украина, г. Харьков 61010

График работы

Пн-Сб: 9.00-21.00, Вс: 9.00-18.00

Брекети Харків

Главная > Брекети Харків
Поки ви наважуєтеся на брекети, інші стають володарями красивої посмішки!
брекеты харьков цена
Брекет-система — це ортодонтична конструкція, яка допоможе виправити прикус і усунути естетичні дефекти посмішки без хірургічних втручань.
У дитячому віці брекети встановлюють приблизно на 1-1,5 року з урахуванням складності клінічного випадку. У дорослих лікування брекет-системою триває до 3 років.
 • При ортодонтичній патології легкого ступеня тяжкості брекети встановлюють на 1-1,5 року.
 • При неправильному прикусі і викривленні зубів середнього ступеня тяжкості лікування брекетами триває близько 2 років.
 • При важкій ортодонтичній патології брекет-системи встановлюють приблизно на 2,5-3 роки.

Види брекетів

Керамические брекеты
брекеты харьков

Керамічні брекети

Брекети керамічні безлігатурні - це ...

Преимущества металлических брекетов
брекеты харьков

Металеві брекети

Металеві брекети - незнімна ортодонтична ...

lingvalnye_brekety-11
брекеты харьков

Невидимі брекети ІНКОГНІТО

Брекети інкогніто дозволяють проводити ортодонтичне лікування...

Сапфировые брекеты
брекеты харьков

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети - це витончені, прозорі і яскраві апарати...

Ви турбуєтеся про ціну, а ми йдемо вам на зустріч!

Оплата частинами

Хочеться мати бездоганну посмішку, але фінансова можливість в даний момент не дозволяє? У Z3stomat на оплату лікування можлива розстрочка платежу або оплата частинами.

Безболісні процедури

Ви не відчуєте дискомфорту під час лікування завдяки сучасним методам знеболення глибокого впливу і анестезуючим гелю.

Гарантія до 5 років

Даємо гарантію на наші послуги до 5 років. Під час гарантійного терміну ми надаємо безкоштовний профілактичний огляд і діагностику.

Прийом без черги і очікування

У нашій стоматології, ви не будете стояти в довгих чергах. Ми приймаємо тільки за попереднім записом, тому ви можете вільно планувати свій день.

Часто задавані питання

Найбільш оптимальним віком для установки брекетів вважається період з 12 до 14 років, оскільки в цей час повністю завершується процес зміни молочних зубів. У цьому віці виправлення прикусу принесе найбільш ефективний результат.Прі цьому, вважається, що лікування брекетами можна починати вже з віку 9-10 років.
Все залежить від того, наскільки у пацієнта викривлені зуби. Вирівнювання прикусу відбувається зі швидкістю 1 мм на місяць. Залежно від тяжкості проблеми, брекети носять 1-1,5 року. Однак, після їх зняття ще триває лікування за допомогою спеціальних ретейнер, які фіксують прикус. Ретенційний період може тривати набагато довше періоду носіння брекетів.
Виправлення прикусу за допомогою брекетів представляє деякі складності, особливо що стосуються гігієни ротової порожнини. В даному випадку, пацієнту слід регулярно очищати брекети і простору між зубами. Це слід робити після кожного прийому їжі. Для цього використовуються не тільки прості зубні щітки, а й спеціальні пристосування — зубні нитки, йоржики і іригатори.
Після зняття брекетів настає ретенційний період, протягом якого прикус слід зафіксувати за допомогою ретейнер (знімні капи або незнімні шини, що фіксуються на внутрішній поверхні зубів). Без цієї процедури результат може зовсім зникнути, і зуби повернуться в початкове положення.
Термін звикання до брекетів складає, як правило, 2 тижні. У цей час пацієнт може відчувати певний дискомфорт, відчувати натирання губ, язика і щік. Крім того, може трохи змінитися дикція. Також не виключений тривалий психологічний дискомфорт.
При професійному підході лікаря і дотриманні всіх правил гігієни плями і сліди на зубах будуть виключені. Також важливо, щоб зняття брекет-систем проводив тільки ортодонт. Після зняття конструкції слід видалити залишки клею і відполірувати емаль і наситити її мінералами.

Наші переваги

ГАРАНТІЯ НА наданІ послугИ

КОМФОРТНІ КАБІНЕТИ

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК ВІДВІДУВАНЬ

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Брекети ціна Харків

Чекаємо на ваш дзвінок

АКЦіЯ !
 • МЕТАЛЕВІ БРЕКЕТИ
 • І ЇХ ФІКСАЦІЯ
 • (на 1 щелепу)
 • (МОЖЛИВА РОЗСТРОЧКА НА 1 МІС.)
4920 грн.
 • САМОЛІГУЮЧІ БРЕКЕТИ
 • І ЇХ ФІКСАЦІЯ
 • (на 1 щелепу)
 • (МОЖЛИВА РОЗСТРОЧКА НА 1 МІС.)
16400 грн.
 • КЕРАМІЧНІ БРЕКЕТИ
 • І ЇХ ФІКСАЦІЯ
 • (на 1 щелепу)
 • (МОЖЛИВА РОЗСТРОЧКА НА 1 МІС.)
6750 грн.
 • САПФІРОВІ БРЕКЕТИ
 • ПОВНИЙ КУРС ЛІКУВАННЯ
 • (на 1 щелепу)
 • (МОЖЛИВА РОЗСТРОЧКА НА 1 МІС.)
8550 грн.
 • ЛІНГВАЛЬНІ БРЕКЕТИ INCOGNITO
 • І ЇХ ФІКСАЦІЯ
 • (на 1 щелепу)
 • (МОЖЛИВА РОЗСТРОЧКА НА 1 МІС.)
20000 грн.
 • ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД,
 • КОНСУЛЬТАЦІЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ ЛІКАРЯ
90 грн.
 • Безкоштовна консультація лікаря онлайн
 • чи по телефону
 • +38 (057) 752 05 59

Відгуки

Констянтин Підгорний

Імплантація зубів виявилася не такою страшною процедурою. Ігор Євгенович професіонал своєї справи.

Олена Рудьковська

Ставили діткам невидимі брекети. Дитина через місяць забула, що вони взагалі є, а головне не дражнять в школі.

Тишкова Марина

Ставила брекети на передні зуби. Зуби виглядають краще, ніж в 18 років. Чесно я на такий результат навіть не розраховувала.

Корисні статті

Види брекетів
Коли можна ставити брекети дітям
Терміни носіння брекетів

Брекети (Харків) — модний аксесуар для красивої посмішки

У сучасному світі кожен, хто хоче бути успішним, просто зобов’язаний мати гарну посмішку. Білосніжні рівні зуби — краща прикраса не лише для жінок, а й для чоловіків. На жаль, але похвалитися ідеальною посмішкою може далеко не кожен. Саме тому в наші дні такою великою популярністю користуються брекет-системи. За допомогою брекетів можна виправити викривлення зубних рядів, дефекти прикусу, аномалії розвитку зубощелепної системи, неправильне положення і скупченість зубів. Брекет-системи є найбільш ефективним, безпечним і безболісним способом перетворити свою посмішку.В наші дні брекети — це не просто апарат для вирівнювання зубів, але і стильний атрибут кожного модника. Сучасна стоматологія пропонує величезний вибір різних брекетів, як за конструкцією, так і за матеріалом, з якого вони виготовлені. Тому кожен, кому необхідно ортодонтичне лікування, може підібрати для себе оптимальний варіант брекет-системи. Наприклад, металеві брекети ідеально поєднуються з кольоровими еластиками і роблять посмішку яскравою і завзятою. Для тих же, кому важлива естетика, підійдуть сапфірові або керамічні брекети, які непомітні при носінні і не створюють дискомфорту при спілкуванні з оточуючими. брекети харків ціна

Стоматологія брекети Харків

Багато хто вважає, що брекети — це некрасиво і може відштовхувати оточуючих. Криві зуби і інші дефекти в усмішці — ось що дійсно позначається на думці оточуючих про Вас. Крім цього, подібна стоматологічна патологія може викликати головні болі, сприяти порушенням роботи шлунково-кишкового тракту і носового дихання, а також стати причиною розвитку інших хвороб. Брекети допоможуть запобігти цим неприємним наслідкам дефектів зубів. Брекети, ціни (Харків) на які вказані на нашому сайті, — це конструкція, що складається з замків і дуги. Замочки встановлюють на кожен зуб, після чого в їх паз кріплять дугу і затягують її до потрібного рівня. Дуга підлаштовується під форму Ваших зубів, а з плином часу вирівнюється, встановлюючи зуби в правильне положення. Для фіксації брекетів ортодонти використовують лігатури, які мають вигляд гумових кілець. Брекети, вартість і установка яких можуть відрізнятися в залежності від виду і матеріалу системи, також бувають самолігуючі. У таких видах брекет-систем використовують спеціальні кліпси, які утримують дугу в правильному положенні. Перевагою самолігуючі брекетів є відсутність скупчування зубного нальоту навколо системи. Завдяки цьому зуби залишаються чистими, а пацієнт може рідше відвідувати стоматолога. брекети ціни харків

Брекети Харків ціна

Брекети встановлюють абсолютно всім, незалежно від віку. Дорослим призначають носіння брекетів перед установкою протезів, а також для відновлення правильної форми сусідніх зубів перед проведенням імплантації. Дітям застосовують різні методи виправлення зубів, в тому числі апаратний і за допомогою брекетів. Брекети для дітей, ціна на які залежить від обраного методу лікування, потребують підготування перед установкою. В першу чергу, ортодонт очищає зуби від нальоту і каменів, після чого обробляє їх спеціальним розчином. Потім відбувається безпосередньо установка брекетів і їх кріплення. Тривалість носіння брекет-системи залежить від:
 • ступеня тяжкості викривлення зубів;
 • віку хворого;
 • наявності супутньої стоматологічної патології.
Як правило, лікування брекет-системою триває 12-14 місяців. Якщо Ви хочете дізнатися точний термін носіння брекетів, слід проконсультуватися у ортодонта. Спеціаліст розробить індивідуальну схему лікування і підбере відповідну брекет-систему. Пам’ятайте, ідеальна посмішка — запорука успіху і визнання! брекети харків

Стоматологія брекети ціни Харків

Якщо Ви не знаєте, де поставити брекети в Харкові — звертайтеся в нашу стоматологічну клініку! Наші фахівці проведуть ретельну діагностику і розроблять відповідну схему лікування, яка допоможе Вам здобути дійсно неперевершену посмішку. Наша клініка є єдиною, яка використовує найякісніші та надійні брекети в Харкові. Саметому Ви можете бути впевнені в 100% результаті нашого лікування. Фахівці стоматологічного центру враховують усі побажання пацієнта і підбирають ідеальну брекет-систему, з якою людині буде комфортно не тільки приймати їжу, але і спілкуватися з оточуючими, не соромлячись наявності брекетів. Також у нас Ви зможете поставити за зниженою ціною брекети (Харків). Акція на ортодонтичне лікування проходить на постійній основі.

Скільки коштує поставити брекети в Харкові

Багатьох пацієнтів, що мають дефекти або нерівності зубів, цікавить питання: «Скільки коштують брекети»? Харків і його стоматологічні лікарні пропонують різну вартість ортодонтичного лікування з використанням брекет-систем. Але тільки в нашій клініці Ви зможете встановити якісні та надійні брекети від перевіреного виробника за найнижчою ціною. Ми не беремо грошей за повітря, тому кожна брекет-система (Харків) встановлена пацієнту строго за показаннями і з урахуванням його індивідуальних особливостей. Фахівці нашої клініки проводять тільки найнеобхідніші діагностичні та лікувальні заходи, спрямовані на підготовку зубів до установки брекетів. Тому Вам не доведеться переплачувати зайві гроші за непотрібні процедури. Існує велика кількість видів брекетів і брекет-систем. Брекети в Харкові користуються великою популярністю, тому давайте розглянемо їх основні групи і ціни: брекети ціна харків
Вид брекет-системиХарактеристика
Металеві брекетиПеревірений, надійний апарат, але з невисокою естетикою. Вирівнюють зуби добре і коштують дешевше інших.
Керамічні брекетиМабуть, найпопулярніші брекети серед наших пацієнтів. Вони не помітні на зубах, дають хороший результат, ціна — не на багато більше металевих.
Пластикові брекетиНа сьогоднішній день практично не використовуються через низьку естетику (фарбуються) і низьку міцність.
Сапфірові брекетиВисокоестетичний апарат, сам замок виглядає як абсолютно прозоре скло, металеві компоненти цієї системи, зазвичай мають біле покриття, що роблять апарат ще менш помітним у ротовій порожнині.
Самолігуючі брекетиУ самолігуючих брекетах застосовується інший спосіб фіксації замків до дуги, завдяки активному елементу вирівнювання дротом, яка проходить через всі брекети. Саме ця дуга і вирівнює зуби, а ось «хапається» за неї самолігуючий брекет спеціальним замком, який добре ковзає, надійно фіксується а, значить, зуб вирівнюється краще і швидше.
Самолігуючі брекети бувають:
 • металеві;
 • керамічні.
Серед самолігуючих брекетів одні з найвідоміших — брекети «Damon» (Даймон). Дуже хороші брекети! Але, існують і інші, не гірше, а за деякими параметрами навіть краще. Відрізняються вони між собою виробником. стоматологія брекети ціни харків Існує думка, що брекети встановлюють тільки дітям і підліткам. Однак в наші дні, коли з ортодонтичної патологією стикається практично кожен, незалежно від віку, такі конструкції застосовують і для дорослих. Якщо у дітей за допомогою брекетів лікують викривлення зубів, порушення розвитку зубощелепної системи і дефекти прикусу, то у дорослих до даного переліку захворювань приєднується наявність великих проміжків між зубами, порушення жувальної функції, скупченість і неправильне положення зубів.Серед відмінностей в лікуванні ортодонтичної патології у дітей і дорослих виділяють терміни носіння брекетів і вибір певного типу конструкції. Дітям брекет-системи встановлюють на 1-2 роки, залежно від тяжкості наявного порушення. У дорослих лікування брекетами триває в середньому до 3 років. У дитячому віці частіше застосовують металеві конструкції, а от старше покоління віддає перевагу високоестетичним системам — з кераміки або сапфіру. Незалежно від того, скільки років пацієнтові, який у нього статус і рід діяльності, брекети — це найкраще рішення для красивої посмішки!

Брекети в Харкові

Багато стоматологів пропонують своїм пацієнтам купити брекети лінгвального типу. Апаратура фіксується з внутрішньої поверхні зуба, завдяки чому її абсолютно не видно, але лікування триває довше, звикання до апарату відбувається повільніше, складніше гігієна. Як завжди, є свої плюси і мінуси. Після короткого огляду різних видів брекетів, ще кілька слів про елайнери. У багатьох випадках брекетів є альтернатива. Елайнери — це прозорі капи, які виготовляються за спеціальною технологією для особливого випадку. На курс лікування їх необхідно декілька, в певній черговості лікар видає їх вам на 3-4 тижні кожну. Але не забудьте! Результат буде при регулярному носінні не менше 20-22 годин на добу! Чи потрібно вам лікування і яке, з огляду на ваші уподобання, вам розповість лікар-ортодонт в центрі стоматології Z3. Про виправлення прикусу іншим способом можна прочитати тут. Уважно стежте за сайтом, ми регулярно проводимо акції та знижки. стоматологія брекети харків

Брекети — найкращий спосіб зробити свою посмішку красивою

Сучасна успішна людина має бути не тільки освічена, але й справляти гарне враження своїм зовнішнім виглядом на оточуючих. Красивого одягу та гарної зачіски для цього буде замало. Найкращий спосіб сподобатися співрозмовнику — щиро та яскраво посміхатися. На жаль, похизуватися красивою посмішкою може далеко не кожен. Проблеми з зубами зустрічаються майже у кожного третього. Дієвий та надійний спосіб змінити свою посмішку на краще — встановити брекети. Ціни (Харків), особливості застосування таких конструкцій та догляд за ними — про це та інше читайте далі.

Стоматологія брекети Харків: коли потрібно застосовувати

Брекет-системи — це найбільш популярні ортодонтичні конструкції, які застосовують:
 • при викривленні зубних рядів;
 • при наявності великих проміжків між зубами;
 • при надмірній скупченості зубів;
 • при порушенні жувальної функції;
 • при нерівномірному розвитку щелеп;
 • при дефектах прикусу.
Брекети допомагають виправити наявну ортодонтичну патологію та зробити посмішку дійсно красивою.

Стоматологія брекети ціни Харків: різновиди систем

В сучасній стоматології застосовують різноманітні брекет-системи. Кожен з видів таких конструкцій має свої переваги та недоліки. Найбільш поширеними є наступні брекети:
 • металеві;
 • керамічні;
 • сапфірові;
 • лінгвальні;
 • безлігатурні.
Керамічні, сапфірові та лінгвальні брекет-системи вважаються високоестетичними конструкціями, адже їх майже непомітно при носінні. Однак такі брекети (Харків) мають досить високу вартість. Металеві брекети є найбільш дешевими та міцними, але не відрізняються естетичними властивостями. А ось безлігатурні брекет-системи, які можуть бути як металевими, так і керамічними чи сапфіровими, не потребують щомісячного відвідування стоматолога, брекети вартість і установка проте коштують досить високо.
Як доглядати за брекетами? Брекети, ціна (Харків)
Використовувати спеціальну ортодонтичну щітку та йоржики;
Ретельно полоскати ротову порожнину після кожного прийому їжі;
Для чищення використовувати професійну зубну пасту та ополіскувачі;
Не їсти занадто твердої їжі (наприклад, горіхів);
Застосовувати зубну нитку;
Регулярно відвідувати стоматолога та своєчасно проводити професійне чищення зубів.
Ці прості, але дієві поради допоможуть зберегти брекети від пошкоджень та зробити лікування максимально швидким, ефективним та безпечним.

Брекети Харків: ціна

Ціна на брекети (Харків) залежить від декількох факторів. Перш за все, на вартість такої конструкції впливає її тип. Наприклад, лінгвальні брекет-системи коштують значно дорожче, ніж вестибулярні. Також ціна конструкції залежить від матеріалу, з якого виготовлені брекети, — металеві системи дешевші, ніж сапфірові чи керамічні. Окрім цього, вартість брекетів залежить від клініки, в якій проводиться їх установка. Все ще не знаєте, де встановити брекети в Харкові? Тоді Ви потрапили за адресою! Клініка Z3stomat пропонує найкращі ортодонтичні конструкції для дітей та дорослих за найвигіднішими цінами. Наші лікарі проведуть детальну діагностику наявної патології та оберуть найбільш доцільну брекет-систему, яка швидко та ефективно змінить Вашу посмішку на краще. Ми використовуємо тільки якісні конструкції та витратні матеріали. Посмотрите так же наши страницы брекеты харьков