ул. Маломясницкая, 9/11, 2 этаж

Украина, г. Харьков 61010

График работы

Пн-Сб: 9.00-21.00, Вс: 9.00-18.00

Дитячий стоматолог Харків

Главная > Дитячий стоматолог Харків

Дитячий стоматолог Харків

Захворювання зубощелепної системи в дитячому віці зустрічаються досить часто. Саме тому вибір професійного дитячого стоматолога для малюка є одним з найголовніших завдань відповідальних батьків. Надійна дитяча стоматологія (Харків) - це якісна діагностика захворювань, вибір правильного методу лікування та індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Тільки висококваліфікований досвідчений лікар зможе провести безболісне лікування зубів без страху і напруги з боку дитини. Хороший дитячий стоматолог (Харків) проводить лікування зубощелепної патології, грунтуючись не тільки на даних наявного захворювання, а й на особливостях будови зубів у маленьких дітей. Це дуже важливо, адже якість процедур залежить безпосередньо від умінь і знань фахівця про тонкощі і нюанси їх проведення в різних вікових групах пацієнтів.

Окрім цього, професійний лікар навчає дітей основам правильного догляду за ротовою порожниною і зубами, завдяки чому виконується профілактика розвитку стоматологічних захворювань у малюків. Надійна дитяча стоматологічна клініка в своєму арсеналі, крім досвідчених лікарів, повинна мати високотехнологічне обладнання, якісні матеріали та перевірені медикаменти. Таке оснащення є основою для проведення різноманітних діагностичних процедур і виконання ефективного лікування.

Вдовиченко Сергій Сергієвич

Терапевт / Хірург

Хороший дитячий стоматолог Харків - запорука безболісного лікування зубів

У своїй практичній діяльності кваліфікований сучасний лікар повинен використовувати тільки найкращі засоби для знеболювання, адже якість анестезії - це спокій дитини, відсутність у неї страху і напруги під час проведення діагностичних і лікувальних маніпуляцій. Також для дитячого стоматолога дуже важливо налаштувати правильне спілкування з маленьким пацієнтом. Це допоможе малюкові відчувати себе комфортно, а лікарю - виконувати всі процедури максимально точно і швидко. Дитяча стоматологія в Харкові - найкраще рішення для Вашої дитини! Ми пропонуємо якісне і безболісне лікування захворювань зубощелепної системи у маленьких дітей з використанням інноваційних методик та перевірених медикаментів. Тому сміливо звертайтеся до наших фахівців і будьте впевнені, що лікувальний процес мине легко і безболісно для Вашого малюка!

Лікування та захист від карієсу

Видалення молочного зуба

Сепарація

Зняття зубних відкладень

Лікування періодонтиту

Аппллікація флюропротектора

рейтинг дитячих клінік

Наші Переваги

Сучасна діагностика

100% гарантія якості

Зручне місце розташування

Подарунок маленькому пацієнтові

Ціни дитячої стоматології

Чекаємо на ваш дзвінок +38 (057) 752 05 59

Пломбування

 • Склоіномірні цемент - 250 грн.
 • Фотополімерний матеріал - 350 грн.
 • Тимчасова- 65 грн.

Лікування та захист від карієсу

 • Герметизація (1 зуб) - 480 грн.
 • Сріблення (1 зуб) - 90-120 грн.
 • Фторування (1 сеанс) - 180 грн.

Видалення молочного зуба

 • Видалення молочного зуба рухомого - 80 грн.
 • Видалення молочного зуба нерухомого - от 110 грн.

Аппллікація флюропротектора

 • Аппллікація (1 зуб) - 150 грн.

Виправлення прикусу

 • Пластинка - от 1200 грн.
 • Корекція - 120 грн.

Зняття зубних відкладень

 • Тверді зубні відкладення (1 зуб) скелінг ультразвук - 250 грн.

Лікування періодонтиту

 • Лікування періодонтиту - 285 грн.
 • Тимчасова пломба - 65 грн.

Сепарація

 • Сепарація 1 зуба з пришліфовкой - 90 грн.
 • Бесплатная консультация врача онлайн
 • или по телефону
 • + 38 (050) 401 20 76

Дитячий стоматолог в Харкові: особливості догляду за ротовою порожниною у дітей

Карієс — найрозповсюдженіша стоматологічна патологія у дитячому віці. Для профілактики цього та інших захворювань зубощелепної системи (Харків) дитяча стоматологія рекомендує ретельно доглядати за ротовою порожниною малечі. дитяча стоматологія харківНавчати малюка догляду за зубами краще за все з раннього віку. Ці знання допоможуть дитині у майбутньому піклуватися про своє здоров’я та попередити розвиток стоматологічних захворювань. Для догляду за зубами у дітей рекомендується використовувати спеціальні пасти та зубні щітки. Також не слід нехтувати відвідуванням стоматолога, адже профілактичний огляд лікаря допоможе якомога раніше виявити патологію та розпочати її лікування.дитяча стоматологія в харкові.Посмотрите так же наши страницы брекеты харьков цена 2019, имплант харьков, детский стоматолог харьков, отбелить зубы харьков