ул. Маломясницкая, 9/11 2 этаж

Украина, г. Харьков 61010

График работы

Пн - Сб: с 9.00 до 21.00
Вс: с 9.00 до 18.00

Пломбування зубів Харків

пломбування зуба ціна

Знеболююче глибокого дії

пломбування каналів зуба харків

Естетика

пломбування каналів зуба харків

Гарантія от 1 року

пломбування зуба харків

Професійно

Пломбування зубів Харків: як вибрати надійну стоматологію

пломбування зубів харків

Стоматологічна патологія є розповсюдженою проблемою сучасних людей. Карієс, пародонтит, гінгівіт - з цими та багатьма іншими захворюваннями пацієнти щодня звертаються до фахівці стоматологічних клінік. Одним з найчастіших наслідків подібних захворювань є поява дефектів на зубах у вигляді порожнин та відколів. Для їх лікування застосовують пломбування каналів зуба. Харків та його стоматологічні клініки пропонують різні послуги з пломбування, але тільки у нас Ви зможете встановити пломбу максимально ефективно, надійно і безболісно. У стоматології Зет3 застосовуються тільки високоякісні пломбувальні матеріали та перевірені лікарські засоби для анестезії. Наші кваліфіковані фахівці працюють на професійному обладнанні і використовують у своїй практичній діяльності виключно стерильний інструментарій. У клініці Зет3 пропонують послуги з установки різних пломб (фотополімерна пломба та ін.), а також інші діагностичні та лікувальні процедури за найнижчими цінами в місті.

Процес пломбування зубів може займати від 40-60 хвилин, але при значних руйнуваннях або руйнування бічної частини зуба - до 2,5 годин.

Пломбування зуба Харків: показання до проведення процедури

Пломбування зуба, ціна якого залежить від вартості пломбувальних матеріалів, проводять при різноманітних стоматологічних захворюваннях. Основними показаннями до встановлення пломби є карієс з утворенням каріозних порожнин, пульпіт, травматичне ушкодження зубів. Найчастіше при таких захворюваннях пацієнти звертаються до лікаря зі скаргами на постійну зубну біль, яка заважає не тільки приймати їжу, але і працювати, відпочивати і навіть спати. Пломбування каналів зуба у таких ситуаціях допомагає позбутися від больового синдрому, а також запобігти можливого розвитку ускладнень. Що стосовно травматичного пошкодження зубів, то встановити пломбу на зуб при наявності дефекту є оптимальним рішенням з точки зору як обсягу лікування, так і фінансових витрат. Пломбування повертає естетичний вигляд посмішці, а також позбавляє пацієнта від неприємних відчуттів. У своїй практичній діяльності ми застосовуємо тільки безпечні і перевірені пломбувальні матеріали. Завдяки цьому, ми на 100% впевнені в якості виконаної роботи.

Ми гарантуємо високу якість встановленої пломби та її довговічність. Записуйтеся до нас на консультацію і перетворіть свою посмішку разом з клінікою Зет3!

пломбування зубів харків
  • Бесплатная консультация врача онлайн
  • или по телефону
  • + 38 (050) 401 20 76

Пломбування зубів: ціна (Харків)

Пломбування зуба, етапи якого складаються зі знеболення, видалення нервів, очищення каналу та виповнення порожнини композиційними матеріалами, - процедура, яку можна виконати дешево та якісно. Що ж для цього потрібно? Відповідь проста - регулярно відвідувати стоматолога. Якщо хоча б 1 раз на півроку проводити профілактичні огляди у лікаря, ризик виникнення таких захворювань, як пульпіт або карієс, значно знижується. При регулярному відвідуванні стоматолога слід проводити базові процедури, в тому числі і пломбування, які допоможуть запобігти прогресування стоматологічного захворювання і розвитку ускладнень. Якщо ж відвідувати фахівця тільки при наявності сильної зубної болі, ймовірно, що хвороба має ускладнення та вимагає серйозного і, що найбільш важливо для пацієнта, дорогого лікування. Звичайна пломба в таких випадках не допоможе, і, можливо, доведеться проводити хірургічні маніпуляції або навіть видаляти зуб. Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує пломба, записуйтеся на консультацію до стоматолога в клініку Зет3. Лікар проведе детальну діагностику стану Ваших зубів, встановить точний діагноз і призначить відповідне комплексне лікування. Зет3 - ми повернемо красу Вашій посмішці!

пломбування зубів ціна харків

ЦІНИ НА пломбування ЗУБіВ

Чекаємо на ваш дзвінок +38 (057) 752 05 59

  • Тимчасова пломба - 60 грн
  • Постійна пломба - 350-650 грн
пломбування зубів ціна харків

Стоматологія

Z3

Сміятися

Цілуватися

Не соромитись