ул. Маломясницкая, 9/11, 2 этаж

Украина, г. Харьков 61010

График работы

Пн-Сб: 9.00-21.00, Вс: 9.00-18.00

Пломбування зубів Харків

Главная > Пломбування зубів Харків
пломбування зуба ціна

Знеболююче глибокого дії

пломбування каналів зуба харків

Естетика

пломбування каналів зуба харків

Гарантія от 1 року

пломбування зуба харків

Професійно

Пломбування зубів Харків: як вибрати надійну стоматологію

пломбування зубів харків

Стоматологічна патологія є розповсюдженою проблемою сучасних людей. Карієс, пародонтит, гінгівіт - з цими та багатьма іншими захворюваннями пацієнти щодня звертаються до фахівці стоматологічних клінік. Одним з найчастіших наслідків подібних захворювань є поява дефектів на зубах у вигляді порожнин та відколів. Для їх лікування застосовують пломбування каналів зуба. Харків та його стоматологічні клініки пропонують різні послуги з пломбування, але тільки у нас Ви зможете встановити пломбу максимально ефективно, надійно і безболісно. У стоматології Z3stomat застосовуються тільки високоякісні пломбувальні матеріали та перевірені лікарські засоби для анестезії. Наші кваліфіковані фахівці працюють на професійному обладнанні і використовують у своїй практичній діяльності виключно стерильний інструментарій. У нас пропонують послуги з установки різних пломб (фотополімерна пломба та ін.), а також інші діагностичні та лікувальні процедури за найнижчими цінами в місті.

Процес пломбування зубів може займати від 40-60 хвилин, але при значних руйнуваннях або руйнування бічної частини зуба - до 2,5 годин.

Пломбування зуба Харків: показання до проведення процедури

Пломбування зуба, ціна якого залежить від вартості пломбувальних матеріалів, проводять при різноманітних стоматологічних захворюваннях. Основними показаннями до встановлення пломби є карієс з утворенням каріозних порожнин, пульпіт, травматичне ушкодження зубів. Найчастіше при таких захворюваннях пацієнти звертаються до лікаря зі скаргами на постійну зубну біль, яка заважає не тільки приймати їжу, але і працювати, відпочивати і навіть спати. Пломбування каналів зуба у таких ситуаціях допомагає позбутися від больового синдрому, а також запобігти можливого розвитку ускладнень. Що стосовно травматичного пошкодження зубів, то встановити пломбу на зуб при наявності дефекту є оптимальним рішенням з точки зору як обсягу лікування, так і фінансових витрат. Пломбування повертає естетичний вигляд посмішці, а також позбавляє пацієнта від неприємних відчуттів. У своїй практичній діяльності ми застосовуємо тільки безпечні і перевірені пломбувальні матеріали. Завдяки цьому, ми на 100% впевнені в якості виконаної роботи.

Ми гарантуємо високу якість встановленої пломби та її довговічність. Записуйтеся до нас на консультацію і перетворіть свою посмішку!

пломбування зубів харків
  • Бесплатная консультация врача онлайн
  • или по телефону
  • + 38 (050) 401 20 76

Пломбування зубів: ціна (Харків)

Пломбування зуба, етапи якого складаються зі знеболення, видалення нервів, очищення каналу та виповнення порожнини композиційними матеріалами, - процедура, яку можна виконати дешево та якісно. Що ж для цього потрібно? Відповідь проста - регулярно відвідувати стоматолога. Якщо хоча б 1 раз на півроку проводити профілактичні огляди у лікаря, ризик виникнення таких захворювань, як пульпіт або карієс, значно знижується. При регулярному відвідуванні стоматолога слід проводити базові процедури, в тому числі і пломбування, які допоможуть запобігти прогресування стоматологічного захворювання і розвитку ускладнень. Якщо ж відвідувати фахівця тільки при наявності сильної зубної болі, ймовірно, що хвороба має ускладнення та вимагає серйозного і, що найбільш важливо для пацієнта, дорогого лікування. Звичайна пломба в таких випадках не допоможе, і, можливо, доведеться проводити хірургічні маніпуляції або навіть видаляти зуб. Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує пломба, записуйтеся на консультацію до стоматолога. Лікар проведе детальну діагностику стану Ваших зубів, встановить точний діагноз і призначить відповідне комплексне лікування.

пломбування зубів ціна харків

ЦІНИ НА пломбування ЗУБіВ

Чекаємо на ваш дзвінок +38 (057) 752 05 59

  • Тимчасова пломба - 60 грн
  • Постійна пломба - 350-650 грн
пломбування зубів ціна харків

Стоматологія

Z3stomat

Сміятися

Цілуватися

Не соромитись