ул. Маломясницкая, 9/11, 2 этаж

Украина, г. Харьков 61010

График работы

Пн-Сб: 9.00-21.00, Вс: 9.00-18.00

Відбілювання зубів

Главная > Відбілювання зубів

Відбілювання зубів Харків

Кожен з нас хотів би мати неперевершену білосніжну усмішку. Саме тому при виборі зубних паст ми звертаємо увагу на те, чи має гігієнічний засіб відбілюючий ефект. На жаль, навіть найдорожчі зубні пасти далеко не завжди допомагають. Особливо це стосується тих людей, які щодня вживають каву, чай, продукти харчування, що містять натуральні фарбувальні пігменти, або курять. У таких випадках єдиним виходом є відбілювання зубів. У стоматології різні відбілюючі пасти також активно застосовуються, однак вони призначені для підтримки ефекту після процедури відбілювання.

У сучасній стоматології існує кілька методик відбілювання зубів, серед яких: - відбілювання зубів за допомогою лазера; Zoom-відбілювання; Airflow-відбілювання зубів.

Наскільки безпечне відбілювання зубів в Харкові за даними методиками, в чому їх переваги і недоліки - ці та інші питання ми розглянемо далі.

отбеливание зубов харьков

БЕЗПЕЧНО

Дозволяє лікарю підбирати інтенсивність і час впливу в залежності від індивідуальних особливостей зубів пацієнта.

отбеливание зубов харьков

БЕЗ БОЛІ

Завдяки звільненню атомів кисню, руйнування пігменту істотно прискорюється і пацієнт не відчуває болю як під час, так і після процедури.

отбеливание зубов цены харьков

ЕФЕКТИВНО

Висока результативність обумовлена ​​структурою самого лазера - щільним променевим потоком. Тому одна процедура може займати всього 20 хвилин.

Лазерне відбілювання зубів Харків: ціна та особливості процедури

Вперше відбілювання зубів за допомогою лазера провели в Америці, де дана процедура завоювала свою популярність і активно використовується донині. У чому ж полягає ця методика? Відбілювання зубів лазером (Харків) проводиться з використанням спеціального гелю, який наносять на поверхню твердих зубних тканин. Активні компоненти гелевого засобу (перекис водню, карбамід та ін.) під впливом ультрафіолетового випромінення виділяють кисень, який м'яко і дбайливо очищає зубну емаль. Відбілюючий ефект при використанні лазерної методики зберігається протягом 1-2 років при дотриманні лікарських призначень і правил догляду за ротовою порожниною.

відбілювання зубів харків ціна

ПЕРЕВАГИ лазерного відбілювання

отбеливание зубов харьков цена
Безпека для здоров'я

Лазерне відбілювання дозволяє підлаштуватися під особливості зубів.

отбеливание зубов харьков цена
Довгий ефект

Ефект від процедури може зберігатися протягом 7 років.

отбеливание зубов в харькове
Без болі

Пацієнт не відчуває болю як під час, так і після процедури.

отбеливание зубов в харькове
Зміцнення зубів

Процедура допомагає зміцнити емаль і захистить ваші зуби від карієсу.

Відбілюючий ефект при використанні лазерної методики зберігається протягом 1-2 років при дотриманні лікарських призначень і правил догляду за ротовою порожниною.

відбілювання зубів в харкові

Відбілювання зубів Zoom Харків: особливості проведення

Технологія Zoom дуже схожа на лазерне відбілювання за принципом проведення. Однак при Zoom відбілюванні використовується трохи інший за складом гель, а замість лазера - лампа Зум. Якщо говорити про гелевий засіб, то він містить більше перекису водню (на 10%), ніж гель для лазерного відбілювання.

В наші дні стоматологи застосовують вдосконалену методику відбілювання - Zoom-3, яка повністю запобігає негативному впливу мінеральних речовин на зубну емаль під час процедури.

 • Бесплатная консультация врача онлайн
 • или по телефону
 • + 38 (050) 401 20 76

м. Харків, вул. Маломясницька, 9/11 2 поверх

Телефони

 • +38 (057) 752 05 59
 • +38 (050) 401 20 76
 • +38 (063) 921 64 60
 • +38 (096) 038 44 01

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Етап 1

отбелить зубы харьков

Безкоштовна консультація при процедурі

Огляд і визначення відтінку зубів

Етап 2

отбеливание зубов цена харьков

Нанесення і засвічування захисного гелю

Проведення апаратного відбілювання в три підходи

Етап 3

отбеливание зубов цена харьков

Визначення результатів відбілювання

Рекомендації по догляду за зубами

отбеливание зубов харьков цены

Відбілювання зубів Airflow Харків

Ультразвукове відбілювання Airflow - це відносно нова технологія, основою для проведення якої є застосування води, бікарбонату натрію і стисненого повітря. Стиснене повітря надходить в лужний розчин і створює мікроколивання, які сприяють ефективному очищенню зубів.

Airflow є сукупністю двох методик: лазерного відбілювання і професійного очищення. Тому цю технологію можна застосовувати пацієнтам з темною емаллю і наявністю зубних каменів і нальоту. Після проведення відбілювання Airflow додатково виконують полірування зубних рядів. Це допомагає продовжити ефект процедури і запобігти появі нальоту і каменів. Якщо Ви хочете провести професійне відбілювання зубів, Харків і клініка Z3stomat запрошує Вас на консультацію.

відбілювання
відбілювання
отбеливание зубов харьков цены

Відбілювання зубів: ціна в клініці Z3stomat

Відбілювання зубів - це трудомісткий і енергозатратний процес, що вимагає використання сучасного обладнання та професійних гелевих засобів з особливим складом. Також дуже важливо, щоб стоматолог, який проводить відбілювання, мав високу кваліфікацію і виконав процедуру не тільки безболісно, а й максимально ефективно. Фахівці клініки - це лікарі, які досконально знають не тільки основу стоматології, а й тенденції сучасних технологій в медицині.

ЦІНИ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБОВ

Чекаємо на ваш дзвінок +38 057 752 05 59

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

 • ПОЛІРУВАННЯ - 180 грн.
 • ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ(1 СЕАНС) - 650 грн.
 • ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ (2 СЕАНСА) - 980 грн.

ПРОФЕСІЙНА ЧИСТКА

 • ЧИЩЕННЯ УЛЬТРАЗВУКОМ 1 ЗУБ - 35 грн.
 • ЧИЩЕННЯ АПАРАТУ "AIR-FLOW" 1 ЗУБ - 40 грн.
 • ЧИЩЕННЯ C ОПОЛІСКУВАЧЕМ - 100 грн.

ВІДГУКИ

ЦЕ ТОГО ВАРТЕ!

25 %
Результат

ЦЕ ТОГО НЕ ВАРТО

отбелить зубы харьков

Анюта Федоренко

Перед весіллям подруги, вирішила провести професійну чистку зубів. Лікар перевірив чи немає протипоказань, прибрав зубний камінь, зробив чистку, і результат помітили всі.

отбелить зубы харьков

Юлия Заболотина

Проводила лазерне відбілювання в Вашій клініці, процедура зайняла 1 годину часу. Пішов жовтий наліт. Зуби не боліли взагалі! Тільки при чищенні зубів перші 48 годин був дискомфорт у ясен. А моя посмішка стала просто сліпуча Дякуємо Вам величезне!

отбеливание зубов цена харьков

Ярослав Коваль

Відбілював зуби у Вашій клініці, все дуже сподобалося, ціна, сервіс, якість робіт. З мінусів трохи підвищилася чутливість зубів, але через кілька днів все відновилося. Рекомендую відмінна робота за прийнятну ціну.

отбеливание зубов цена харьков

Наталья Бондаренко

Регулярно проводжу чистку зубів у Вашій клініці спасибі за якість і професіоналізм. Рекомендую всім це європейська якість за українськими цінами.

Відбілювання зубів — найкращий спосіб зробити свою посмішку яскравою

Кожна людина прагне сподобатися оточуючим. Але тільки лиш одягу, гарної зачіски чи парфуму замало. Найкращий спосіб вразити співрозмовника та сподобатися протилежній статі — мати красиві білосніжні зуби. На жаль, похизуватися яскравою посмішкою може далеко не кожний. Згідно статистиці, в Україні майже кожен третій має проблеми з зубами (наприклад, карієс чи флюороз). відбілювання зубів харків ціна Окрім того, більшість людей мають шкідливі звички. Куріння та зловживання кавою та міцним чорним чаєм призводить до потемніння емалі. Як наслідок, зуби стають тьмяними, зникає їх білосніжність. Одним з найкращих рішень в таких ситуаціях є звернення до стоматолога та проведення відбілювання зубів. Ціна на цю процедуру залежить від багатьох факторів. У чому ж переваги відбілювання зубів, як виконується ця маніпуляція і чи має вона протипоказання?

Відбілювання зубів Харків: переваги процедури

Ефективне відбілювання зубів — гарантія яскравої білосніжної посмішки та симпатії з боку оточуючих. Чому ж у наші дні так поширена ця процедура? відбілювання зубів в харкові
 • Відбілювання зубів є повністю безболісною маніпуляцією (за виключенням тих випадків, коли люди має підвищену чутливість зубів);
 • Процедура триває усього лиш 1-1,5 години;
 • В залежності від обраної методики відбілювання, можно досягти висвітлення зубів на 5-7 і більше тонів;
 • Результат після проведення процедури тримається від 1-2 до 5 років;
 • Відбілені зуби виглядають не тільки красивими, але й здоровими.
Якщо Ви все ще вагаєтесь щодо процедури відбілювання, будьте впевнені — ця маніпуляція зробить відбілювання зубів харків Вашу посмішку яскравою, білосніжною та привабливою на багато років.

Які існують типи відбілювання зубів в стоматології

Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам декілька методик відбілювання зубів. Ціна на процедуру залежить, в першу чергу, від обраного способу. В наші дні користуються попитом наступні методи відбілювання:
 • за допомогою системи Zoom;
 • лазерне відбілювання;
 • з використанням хімічних реагентів;
 • Air Flow;
 • ультразвукове відбілювання;
 • за допомогою спеціальних кап (домашні методи).
Кожен з цих методів має переваги та недоліки. відбілювання зубів ціни харьков Методику відбілювання обирає лікар, грунтуючись на індивідуальних особливостях пацієнта та його побажаннях щодо ступеню висвітлення зубів.

Як проводиться відбілювання зубів

Кожна методика відбілювання зубів має свої особливості проведення. Так, наприклад, технологія Zoom — це відбілювання зубів гелем і ультрафіолетом. На попередньо очищені зуби стоматолог наносить спеціальний гель, після чого під дією ультрафіолетових променів цей препарат висвітлює емаль на декілька тонів. Така процедура є безболісною, а ефект після відбілювання гелем триває до 5 років. Також досить популярною є процедура лазерного відбілювання. відбілювання зубів при вагітності Гелеве відбілювання зубів за допомогою лазера передбачає використання спеціального препарату, який під дією лазерного випромінювання робить емаль білосніжною. Ця процедура дуже схожа с технологією Zoom, але є менш тривалою (до 1-2 років).Air Flow — це апаратне відбілювання зубів. Така методика передбачає використання спеціального пристрою, який обережно очищає емаль від нальоту та зубних каменів. За допомогою технології Air Flow можна висвітлити зуби на 1-2 тони. Окрім цього, процедура не вимагає використання спеціального допоміжного гелю. Ультразвукове відбілювання дуже схоже з процедурою Air Flow, як за принципом проведення, так і за ефективністю та строком дії.

Відбілювання зубів: протипоказання

Як і кожна лікувальна чи діагностична процедура, відбілювання зубів має протипоказання до проведення. Цю маніпуляцію не рекомендується виконувати:
  • при наявності алергії на діючі компоненти відбілюючих гелів;
  • при наявності карієсу, пародонтиту, гінгівіту та інших запальних захворювань;
  • пацієнтам, яким не виповнилося 16 років;
  • при наявності на зубах ортодонтичних конструкцій (брекетів чи пластин);
  • при наявності у пацієнта підвищеної чутливості зубів;
  • при патологічному стиранні емалі;
скільки коштує лазерне відбілювання зубів
 • при наявності у пацієнта онкозахворювань.
Щодо можливості проведення відбілювання зубів слід проконсультуватися з лікуючим стоматологом.

Відбілювання зубів при вагітності: за чи проти

Більшість стоматологів не рекомендують проводити відбілювання зубів вагітним жінкам. Справа в тому, що гелі, які використовуються для таких процедур, містять у своєму складі агресивні хімічні речовини, які можуть зашкодити здоров’ю майбутньої матері та її дитини. Саме тому при виникненні потреби відбілювання зубів у період вагітності слід обирати безпечні методи, які не вимагають додаткового використання гелів чи інших хімічних препаратів. Найбільш доцільним під час виношування дитини є проведення ультразвукового чи Air Flow відбілювання. Ці методики є повністю безпечними, не пошкоджують емаль та не мають негативного впливу на організм вагітної жінки та її дитини. Слід пам’ятати, що детальну інформацію про можливість проведення відбілювання зубів під час вагітності можна отримати тільки на прийомі у стоматолога.

Відбілювання зубів Харків: ціна

Скільки коштує відбілювання зубів? ефективне відбілювання зубів Напевно, це питання є найбільш поширеним серед тих, хто хоче змінити свою посмішку та зробити її більш красивою і білосніжною. Ціна на відбілювання зубів залежить від декількох факторів:
 • Обрана методика відбілювання;
 • Місце проведення процедури;
 • Наявність супутніх стоматологічних захворювань, які потребують попереднього лікування;
 • Використання того чи іншого гелю для відбілювання тощо.
Апаратні методики відбілювання зубів з використанням спеціальних хімічних реагентів є більш дорожчими, аніж ультразвукове чи Air Flow відбілювання. При наявності у пацієнта супутніх захворювань ціна на процедуру також зростає, адже у її вартість включається ціна на лікування наявної патології. Також варто взяти до уваги різницю у вартості відбілювання між різними клініками та приватними стоматологічними кабінетами.

Де провести відбілювання зубів в Харкові

Виконати безпечне та ефективне відбілювання зубів Ви зможете в клініці Z3stomat. Ми пропонуємо найновітніші методики відбілювання з використанням надійних та нешкідливих препаратів. Стоматологія має сучасне обладнання, тому процедура відбілювання триває мінімум часу та підлаштовується під особливості пацієнта. Кваліфіковані лікарі проконсультують Вас перед проведенням маніпуляції та оберуть найбільш доцільну методику відбілювання. Вартість процедури є однією з найвигідніших у місті Харків. Посмотрите так же наши страницы удаление зуба мудрости харьков, отбеливание зубов харьков